"Mám svůj sen"

12. července 2012 v 13:30 | Hide |  Téma týdne
No, téma týdne "Mám svůj sen" ... snad to bude stat aspoň za něco

Jak asi všichni říkají, je dobré mít svoje sny\sen a za tím co chci si mám jít. Když se budu snažit docílím toho co chci. Podle mě jsou tohle jen a jen kecy. můžu celý život snít o jediné věci, můžu se sebe víc snažit a stejně ji nikdy mít nebudu. Můžu milovat člověka, můžu ho milovat fakt hodně a dělat pro něj první poslední... I přes to, že se snažím a stojím o něj mi nikdo nezaručí, že on bude stát někdy o mě. Můžu rodiče každým dnem prosit o koupi tabletu, začít nosit dobré známky, pomáhat jim doma... ale i přes to mi ho nekoupí, protože jim to přijde jako zbytečnost.

Ale sny mají i přes všechno špatné něco do sebe. Pokud za něčím opravdu jdu a stojím si za tím je možné, že si mi to splní. Asi první věc je, uvědomit si jestli se náš sen vůbec někdy splnit dá. Nemužeš si přeci říc za deset let budu mít vilu u moře. Podobně je to i s láskou, pokud ho\jí opavdu milujete, asi to chce se chvíli snažit, ale pokud nemá zájem je nějaká snaha zbytečná. Časem se najde jiný člověk, který vám opětuje vaše pocity.

Nějlepší sny jsou ty nejmenší. Skoro vždy máte jistotu, že vám to vyjde a když ne, není to tak velká katastrofa. Někdy se stane, že se nám sen splní aniž bysme o tom věděli. Vždy sis přál mít hodně kamarádu, kteří tě mají rádi. Už jen to, že chodíš do školy ti dělá kamrády. Pokud se chováš aspoň trochu normálně určitě jich tam máš spoustu a ne jen mezi žáky, ale i učitel může být dobrý kamarád.

... Před tím, než něco budeš chtít, rozhlédni se kolem sebe. Možná ani nevíš kolik už toho máš :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy | Web | 12. července 2012 v 13:43 | Reagovat

Moc pěkné. zamyslela jsem senad tím.. :)

2 style-arts | Web | 12. července 2012 v 13:58 | Reagovat

To bylo krásné, já bych nikdy nedokázala napsat něco tak pěkného. Naprosto s tebou souhlasím, mnohdykrát se člověk může snažit jak chce a přesto nic. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama